#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#16Een bijzettafeltje op gedraaide en stoomgebogen centrale poot.
Une petite table sur pied torsadé à la vapeur central.No longer availableDim. 68 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810Een nachtkastje van mahonie met wit marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#897MeissnerEen vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#216Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Engeland, XIXe eeuw.
Un secrétaire à pente en chêne à abattant, le dessous à trois tiroirs et deux portes vitrées au dessus. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
Suite de neuf clubs de golf dans un sac en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150