Other lots in this auction
-
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#522Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.
Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.No longer availableDim. 31 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#74“Portret van een pater.” Olieverf op doek. Verschillende letsels.
”Portrait d’un révérend”. Huile sur toile. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 96 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230DelvauxEen lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#308Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.
Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#45Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une émeraude colombienne de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 650 / 750 -
#877Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#386Twee armstoelen, waarbij één in Lodewijk XV- en de andere in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met respectievelijk groen en blauw fluweel.
Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#352Miel“Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#434“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#767Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.
Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120

