Other lots in this auction
-
#189Hendrick Gerrit Ten KatePeriod: 1803 - 1856“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1854.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1854.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 600 / 800 -
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#204“De kruisiging van Petrus”. Olieverf op koper. Antwerpse school, XVIIe eeuw.
”La crucification de Saint Pierre”. Huile sur cuivre. Ecole anversoise. XVIIème siècle.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#198Een Engelse desserte van mahoniehoutfineer. Tijdperk Victoria.
Desserte anglaise en placage d’acajou. Epoque Victoria.No longer availableDim. 95 x 115 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#631“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#9Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd met stempel buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée au cachet hors planche.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 800 / 1000 -
#51Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#593Ikeda Sanshin KosonPeriod: 1801 - 1866“Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259J. Ramos“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 X 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#337Messingen klokstel. Driedelig met pendule en twee kandelaars. Einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en laiton. En trois pièces.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200

