Other lots in this auction
-
#598
Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#555
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100/120 -
#263
Een album met opschrift “Dankbare kinderhulde aan den Z.E. Heer D. Ulens, Pastoor te O.L.V. Waver ter gelegenheid van zijn zilveren priesterjubilee, 1896-1921”. Met ongeveer 497 oude prentkaarten uit het begin van de XXste eeuw. Diverse thema’s, zo goed als allemaal gefrankeerd.
Album avec inscription sur le front: “Dankbare kinderhulde aan den Z.E. Heer D. Ulens, Pastoor te O.L.V. Waver ter gelegenheid van zijn zilveren priesterjubilee, 1896-1921”. Contenant ± 497 cartes postales du début du XXe siècle. Thèmes divers, timbres prèsque tous oblitérés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#404
“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#395
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 230/280 -
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#281
Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140/180 -
#56
Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.No longer availableDim. 107 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#623
Beeldje van een vader en een zoon onder een trommelende engel. Gepolychromeerd en onderaan gemerkt. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un père et son fils en dessous d’un ange au tambour. Polychromé et avec marque sous la base. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 600/800 -
#642Utugawa Kuniaki
“Sumo Urakaze”. Gekleurde houtsnede. Japan, omstreeks 1870.
“Sumo Urakaze”. Gravure sur bois en couleurs. Japon, vers 1870.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#186
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150