#142
Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
#531
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543
Paire de vases en porcelaine aux montures en cuivre et avec décor polychrome de chinoiseries.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#65
Een parelhalssnoer met een 18 karaats geel gouden kegelvormig slot.
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#46
Een rotan staander met een houten vogelkooi.
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
#730
Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
#653
Een tulpenvaas.
Vase à tulipes.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 240 / 280 -
#530
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80