Other lots in this auction
-
#799R. Marland
“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#797
Theeserviesje van polychroom Chinees porselein.
Service à thé en porcelaine polychrome chinoise.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40/50 -
#482Roland DevolderPeriod: °1938
“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#38
Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/45 -
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#583Louis Leloup
Een vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
Petit vase en pâte de verre à décor peint à la main.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 160/180 -
#613
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270/300 -
#549
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#827Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30/40 -
#733
Een Japans bronzen vaasje.
Petit vase en bronze japonais.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#301
Een paar witte porseleinen hoornvazen met vergulde versiering. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe met een polychroom bloemenmotief (letsel aan rand). Brussel, XIXde eeuw.
Paire de cornets en porcelaine blanche à décor doré. Nous ajoutons un exemplaire plus petit avec fleurs polychromes (dégât au bord). Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500/700