Similar lots by type
-
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#680“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#639Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#677“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#730Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#376Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#386Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#791Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651J. Thielens“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#594Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#670Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300 / 400 -
#627“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#597Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#633Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#79Frans De Bie“Stilleven vogels”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
“Nature morte aux oiseaux”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#138Val St. LambertTwee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#218Van Immerseel“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.
“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een grote kist van eikenhout met smeedijzeren beslag en het voorste paneel met gesculpteerde godsdienstige taferelen.
Grand coffre en chêne aux montures en fer forgé. Le panneau avant avec des tableaux religieux sculptés.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#581Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.
Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 40,5 cmEstimate: € 240 / 360 -
#596Een lange blankhouten buffetkast met drie maal twee paneeldeuren en drie laden.
Buffet en bois clair ouvrant à trois fois deux portes pleines et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 304 x 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#494Mircea Manelici“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Een lot verschillende roestvrij stalen herenhorloges.
Lot de différentes montres d’homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#226Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout, sober versierd met guirlandes en schelpen. Slijtage.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Subtilement décorée de guirlandes et de coquilles. Usures.No longer availableDim. 213 x 160 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Jaeger-LecoutreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.No longer availableDim. Bruto: 29,79 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#176A.R.V.P.Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#139Dirk Baksteen“Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 100 / 150

