Other lots by Kennis
-
#79Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Crucifix au bord d’un chemin en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ferme en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150 / 300 -
#541Een recente bolle vaas van Chinees porselein met decor van bloesems en vogels.
Un vase rond en porcelaine chinoise récent à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#33Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#394“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
“Visages”. Huile sur toile. Dans le style de Cobra.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#605Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.
Joli régulateur en bois divers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#244Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400

