Other lots by Halsberghe
Other lots in this auction
-
#518Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#338Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.
Un miroir ovale doré avec des oiseaux et des fleurs dans la coife.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#258Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 10 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#590Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.
Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 35 / 45 -
#148Emile Laporte“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#582“Venetië.” Ingekleurde foto.
Venise. Photo colorisée.No longer availableDim. 22,5 x 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#550Messingen verfpotje, met vijf recipiënten, afgesloten door een pauw. Op vijf poten met olifantenkopjes. Ladakh.
Pot de peinture en laiton, avec cinq récipients, fermé par un paon. Sur cinq pattes avec des têtes d'éléphant. Ladakh.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Twee langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Deux vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. H:22&44cmEstimate: € 75 / 100 -
#403“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350 / 500

