Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Nicole Halsberghe

“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.

Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 1412210062.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #62
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Halsberghe

  • #64
    Nicole Halsberghe

    “Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.

    “Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.
    No longer available
    Dim. 19 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #518

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #335

    Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.

    Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #338

    Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.

    Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.

    Un miroir ovale doré avec des oiseaux et des fleurs dans la coife.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #258

    Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.

    Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 10 & 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #590

    Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.

    Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #148
    Emile Laporte

    “Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #582

    “Venetië.” Ingekleurde foto.

    Venise. Photo colorisée.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #550

    Messingen verfpotje, met vijf recipiënten, afgesloten door een pauw. Op vijf poten met olifantenkopjes. Ladakh.

    Pot de peinture en laiton, avec cinq récipients, fermé par un paon. Sur cinq pattes avec des têtes d'éléphant. Ladakh.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Twee langgerekte eironde designvazen van mineraal.

    Deux vases ovales allongés en minéraux.
    No longer available
    Dim. H:22&44cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #403

    “Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.

    Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 350 / 500
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More