Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram

“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

“Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.
Dim. 49 x 49 x 2
SKU: 0703230402.
Categories: Aquarel, Tekening.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #389

    “Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #379

    “Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.

    “Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.
    No longer available
    Dim. 48 x 74 cm
    Estimate: € 380 / 480
  • #632
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4
    E. Ivanovsky

    “Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Cavalier Spaniel”. A graphite drawing. Signed and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #112
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Handgeknoopt Afghaans tapijt.

    Hand-knotted Afghan carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #633

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 10cm x Ø8cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #551
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.

    Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #307
    Latreille-Hugot, Sombernon

    Een comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.

    A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.

    A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.
    No longer available
    Dim. 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685
    K.L.M.

    25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.

    25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #52
    Remi Geens

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.

    "Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More