#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.
"Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.No longer availableDim. 45 x 54cmEstimate: € 150 / 300 -
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#705Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480