#326Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#675Een lot kristallen glazen.
#32Maurits Bilcke“Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#316Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#174M De BeulPeriod: 1821 - 1876“Zittende man, tabaksnuivend”, schilderij olie op doek, gedateerd 1973, gesigneerd “M. De Beul”
“Sitting man sniffing tobacco”, painting oil on canvas, dated 1973, signed “M. De Beul."No longer availableDim. 58 x 48cmEstimate: € 150 / 200