#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
#578Anna Dello Russo at H&MEen armband en halsketting met groen-geëmailleerde krokodil. In originele verpakking.
A bracelet and necklace with green enameled crocodile. In original packaging.No longer availableDim. 23 x 14 & Ø 8 cmEstimate: € 160 / 240 -
#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#129Prosper De Troyer“Zelfportret”. Olie op paneel, bovenaan rechts gesigneerd in bruine verf, ingelijst.
“Self-portrait”, oil on panel, signed top right. in brown paint, framed.No longer availableDim. 49 x 39cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.
A calendar from 1863, a letter holder and a candlestick. All brass.No longer availableDim. H: 16-21 cmEstimate: € 30 / 40