#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Res. Fellersmann. Achteraan een namenlijst van 1906/1908, vooraan vierende mensen rond een ton, regiment 77 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with the inscription Res. Fellersmann. At the back a list of names from 1906/1908, people celebrating around a barrel in front, regiment 77 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#23Val Saint-LambertEen moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.
A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.No longer availableDim. 114 x 98 x 52 cmEstimate: € 200 / 240