Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.

“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.

”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.
Dim. 50 x 39 cm
SKU: 2210190182.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #112

    Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.

    Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.
    No longer available
    Dim. 79 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #721

    Een hoofd van meerkleurig glaspasta.

    Tête en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #502

    Compositie. Olieverf op doek.

    ”Composition”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.

    Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #378

    Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.

    Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #799
    Joël Kass
    Period: °1937

    “Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.

    Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232

    Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.

    Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.
    No longer available
    Dim. 85 x 115 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #723

    “Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.

    ”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #143
    R. Tubach

    Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.

    Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 175 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513

    Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.

    Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #585
    Zero Halliburton

    “Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.

    “Luxury”. Malette en aluminium gris.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More