Other lots in this auction
-
#573
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30/50 -
#311
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Deux krisses indonésiens, l'un avec un fourreau en bois et l'autre avec un fourreau en cuivre entraîné et (toujours) argenté.No longer availableDim. l: 62 & 58 cmEstimate: € 80/100 -
#570
Een Empire secretairemeubel van mahoniehoutfineer met drie laden en één lade boven het klapblad, versierd met verguld bronzen trekkers in de vorm van leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een zwart marmeren blad.
Meuble secrétaire Empire en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en dessus de l’abattant. Décoré d’anses en bronze doré en forme de têtes de lion aux anneaux. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 133 x 83 x 37 cmEstimate: € 250/350 -
#785
Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#162L. Vanaerschot
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010
“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260/300 -
#21
Een schrijfnecessaire van diverse houtsoorten, ingelegd met een fruithouten bies. Binnenin twee opbergvakken met daarin oud schrijfgerei en diverse onderdelen van een Normograph.
Un nécessaire d'écriture en divers types de bois, incrusté d'une bande de fruits. À l'intérieur de deux compartiments de rangement contenant de vieux ustensiles d'écriture et diverses parties d'un Normographe.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#470
Een achthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met balusterpoten.
Une table basse octogonale en chêne sculpté de style baroque avec pieds balustres.No longer availableDim. h: 64 cm; Ø: 78 cmEstimate: € 180/240 -
#272
“Christus aan het kruis, Golgotha”. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.
Christ en croix, Golgotha. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#370
Een 18 karaats rozekleurige ring bezet met diamanten princess en markies met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague de couleur rose 18 carats sertie de diamants princesse et marquis d'un poids combiné de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1600/1800 -
#774
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100/150 -
#171
Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120