Other lots in this auction
-
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#504
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#600
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450/550 -
#196
Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#91
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#509Rendland
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een oude vierkante houten bak.
Bac carré ancien en bois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#153
Een bronzen stier met groen patina.
Un taureau en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1600 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#694
Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 & 71 cmEstimate: € 120/200