Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.

“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.

“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.
Dim. h: 49 cm
SKU: 1904160743.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #743
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #723

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.

    Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #231
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #218
    Victor Voets

    “Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #201

    “Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #143

    Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.

    Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #288

    Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.

    Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.
    No longer available
    Dim. H 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    “Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.

    “Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.
    No longer available
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #121

    Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.

    Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #268

    “Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.

    “Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.
    No longer available
    Dim. L 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #588

    “De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    “La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. L 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #477

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.

    Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.
    No longer available
    Dim. H 11 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #66

    Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. L 87 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227
    Charles Anfrie

    “Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.

    “Messager d’amour”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #193
    Carrier - Belleuse

    “Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #463
    Ant. Amorgasti

    “Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.

    “Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #548

    Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.

    Long vase en cuivre décoré d’arabesques.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #683

    Een partij van 31 strips, waaronder 7 albums van Alex, Kuifje, Rik Ringers, Asterix, Nero, Robbedoes, enz.

    Lot de bandes dessinées dont 7 albums d’Alex, Tintin, Rik Ringers, Asterix, Nero, Robbedoes etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.

    Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #778

    Een paar messingen kerkkandelaars, en een bronzen kandelaar.

    Paire de candélabres d’église en laiton. On y joint un exemplaire en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Twee kaders met vijftien postzegels. Aangeboden door de minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie. 1972. Stempel van “Station Terrienne de Lessive” en handtekening van astronaut Alan Bean (Apollo 12, Skylab 3).

    Deux cadres contenant quinze timbres postales. Présentés par le ministre des Poste, Télégraphie et Téléphonie. 1972. Cachet de la “Station Terrienne de Lessive” et signature de l’astronaute Alan Bean (Apollo 12, Skylab 3).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #371
    Bing

    Een speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.

    Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    “Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.

    “Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #502

    Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.

    Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #138
    Val St-Lambert

    Lampenvoet van kristal, purper gekleurd in de massa. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.

    Pied de lampe en cristal coloré pourpre dans la masse. Marque aux étiquette et griffe.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #708

    Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.

    Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More