Similar lots by type
-
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#288
Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.
Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.No longer availableDim. H 79 cmEstimate: € 50/80 -
#463Ant. Amorgasti
“Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.
“Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000/1200 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#268
“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.
“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.No longer availableDim. L 55 cmEstimate: € 60/100 -
#61
“Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.
“Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 100/120 -
#723
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.
Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#121
Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/100 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500 -
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#254Schiettekatte
“Grote markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#541
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein. Schilfer aan het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Eclat au couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/150 -
#371Bing
Een speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.
Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#408Val St. Lambert
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit twaalf champagnefluiten (een afwijkend), tien champagnecoupes, tien rode wijnglazen (één afwijkend), twee witte wijnglazen, en twee aperitiefglazen.
Partie de service de verres comprenant douze flûtes à champagne (une flûte dépareillée), dix coupes à champagne, dix verres à vin rouge (un dépareillé), deux à vin blanc et deux à apéritif.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#664Leon BruninPeriod: 1861 - 1949
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et sentier de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#544
Personages met een papegaai. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Personnages avec un perroquet. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#718
Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650/700 -
#557
“De overwinning van het goede, Vishnu, op het kwade, de oorlogsgod in de vorm van een roofvogel”. Balinees houtsnijwerk in hoogreliëf.
“La victoire du bien, personnifié par Vishnu, sur le mal, le dieu de la guerre en forme d’un oiseau de proie”. Relief en bois finement sculpté. Travail balinais.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#665
Twee kleine zilveren niello gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.
Deux remontoirs en argent niellé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#329Edgard Heirman
“Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#340
Een lot van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl met lederen bekleding.
Lot de six chaises en chêne sculpté de style Henri II sièges et dossiers recouverts de cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#644Dordevie Miodrag
“Kleurencompositie”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Composition en couleurs”. Acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 200/300