Similar lots by type
-
#833
Een lot van kunstboeken:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (twee uitgaven)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.
Lot de livres d’art:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (deux éditions)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#347
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#413
“Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem”. Ed. BAI, Schoten, 2008.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80 -
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120/200 -
#423
Een kleine mahoniehouten scribaan.
Petit scriban en acajou.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#194Engelbert Van AnderlechtPeriod: 1918-1961
“Huizen in het bos, nr 116”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1946.
“Maisons dns le bois, numéro 116”. Huile sur toile. Signée et datée 1946 au verso.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#381
Een paar roze opaalglazen dekselvaasjes, versierd met vergulde en polychrome handgeschilderde motieven. Omstreeks 1900.
Paire de vases couverts en opaline rose décoré de motifs dorés et polychromes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#15
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 100/150 -
#19Van den fries (?)
“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250/350 -
#485
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150/200 -
#210
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 100/150 -
#283
Een Hollandse tabaksdoos van messing met een gegraveerd decor. Omstreeks 1700.
Boîte à tabac hollandaise en laiton avec décor gravé. Vers 1700.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60