Similar lots by type
-
#510
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 280 / 350 -
#329
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#602
“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#460
Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 240 / 300 -
#409J. Van Durme
Aquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.No longer availableDim. 69 cm x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492Omar Van Meervelde
“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490
Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#414Rik Blomme
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#112A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#549J. Berckmans
“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#390
Een 18 K geelgouden hartvormige hanger bezet met twee briljantjes, drie saffieren, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 30, ct.
Un pendentif en forme de cœur en or jaune 18 kt serti de deux diamants taille brillant, trois saphirs, un rubis et une émeraude d'un poids combiné de +- 30 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 200 / 250 -
#612Ludo
“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#60
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#214
Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.No longer availableDim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#352Dyckmans
“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10 / 20 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220 / 280 -
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt apocrief handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#552
“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#253
Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60 / 100 -
#652
Een lot kunstboeken e.d.:- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”.- “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”.- “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds.- “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar- “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent- “The Royal Greenhouses of Laeken”.- “Parken en tuinen van Brussel”- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover.- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)
Beaucoup de livres d'art, etc. : - « Art flamand ». Éd. Fonds Mercator ». - « Rubens et son temps » Ed. arcade". - "Hans Memling". Éd. Fonds Mercator. - "Van Eyck". - "Victor Horta". Éd. Vokar - "La collecte de crédit municipale". - "Fleurs de Gand". Éd. Fondation Peuple et Culture, Gand - « Les Serres Royales de Laeken ». - "Parcs et jardins de Bruxelles" - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En un volume, couverture rigide. - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En deux parties, couve(..)No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 160 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#281
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.
"Couple". Deux figurines de porcelaine multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#304Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau sur l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.No longer availableDim. H:220cmEstimate: € 40 / 60 -
#375
Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 40