Other lots by Hendon
Other lots in this auction
-
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#41
“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500 / 600 -
#327
Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100 / 180 -
#357
Zes grote en vier kleine Franse borden met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand en een Bavaria schotel.
Six grandes et quatre petites assiettes françaises avec ailes en bleu cobalt et un plat de la marque Bavaria.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#29
“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#633
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#351
Een lot kunstboeken bestaande uit 7 boeken over Eugeen van Mieghem en één over Dirk Baksteen.
Un lot de livres d’Art comprenant sept livres traitant sur Eugeen van Mieghem et un autre livre sur Dirk Baksteen.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#563Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140