Other lots by Hendon
Other lots in this auction
-
#10Tissot, Rodania, Nivada
Drie verschillende vergulde dameshorloges.
Trois montres de dame dorées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Een lot lectuur:- “La Mode du Petit Journal”. Gebundelde uitgaven 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Gebundelde uitgaven in drie delen: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Gebundelde uitgave juni - november 1900.
Un lot de lecture:- “La Mode du Petit Journal”. Ed. liées 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Ed. liées en trois volumes: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Ed. liée juin-novembre 1900No longer availableEstimate: € 40/60 -
#408
Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#763
Drie stuks blauw kristal.: twee vazen en een asbak.
Trois pièces en cristal bleu: deux vases et un cendrier.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/100 -
#563Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/140 -
#794
“Moeder met kind”. Een tekening op papier. Draagt een handtekening ‘Felix de Boeck’.
“Mère et enfant”. Un dessin sur papier. Porte la signature ‘Felix de Boeck’.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 60/100 -
#153
Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.
Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/260 -
#97
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#258
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120/180 -
#650
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#676
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350