#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#7245
No longer availableDim. 30 x 24 cm -
#743
Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#247Val St. Lambert
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#173
“De ontvoering van de Sabijnse maagden”. Een bronzen beeld.
#617
#369
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#284See by Chloe
Een lederen handtas met bijpassende geldbeugel.
#552
”Meules de foin”. Huile sur toile. Porte la signature: Van Rees.No longer availableDim. 25 x 42 cmEstimate: € 200 / 250