Other lots in this auction
-
#470
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Gustave ColsoullePeriod: 1843-1895
“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chevaux dans l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 81 cmEstimate: € 400 / 600 -
#348
Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321Achatit
Een deels verguld vrouwenhoofd van aardewerk. Achteraan gemerkt.
Tête de femme en faïence partiellement dorée. Marquée au dos.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357
Een kom en een vaas van Chinees porselein, versierd met blauw op witte decors.
Un bol et un vase en porcelaine de Chine, décorés de décors bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 26 & 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#497Stanisic
“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188
Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60