Similar lots by type
-
#138
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190/220 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55/65 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#293
“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420/460 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600/3000 -
#733
“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
”Petits singes”. Groupe en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320/380 -
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#189
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460
Other lots in this auction
-
#353
Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#135Davidoff
Een bruin lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#51
Een lot van 23 oude Franse magazines ‘Paris Match & “Semaine du Monde”. Bijgevoegd een album met oude postkaarten met diverse thema’s.
Un lot de 23 magazines ‘Paris Match’ & ‘Semaine du Monde’. Nous ajoutons un album de cartes postales à thématiques divers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#460
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300/400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Collier en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 650/750 -
#378
Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#492
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#506Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 320 x 246 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 320 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#151
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou. Anglais.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/60