Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Musikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.

“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.

”Musicien”. Un petit groupe en bronze d’après Rousseau. Sur socle en marbre gris.
Dim. H. 18 cm
SKU: 1112180083.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #815

    Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.

    Une statue d’Egypte. Dans une vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #128

    Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.

    Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #103
    Montjoye

    Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #49
    Mennings

    “Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.

    ”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #263

    Een inktstel van onyx met bronzen inktpotten. We voegen er een bijpassend dekseldoosje aan toe. Begin XXe eeuw.

    Un encrier en onyx, pots à encre en bronze. Nous ajoutons une petite boîte à couvercle assortie. Début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #356

    Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.

    Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.
    No longer available
    Dim. h ± 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 3965 g brut
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #159
    Marcel Cockx
    Period: 1930 - 2007

    “Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.

    Un buffet en chêne style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.

    Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.
    No longer available
    Dim. 195 x 140 en 80 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More