Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.
Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.

Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.

Boîte à musique de fabrication suisse. Révisée en 1982.
Dim. B. 55,5 cm
SKU: 0402200273.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347

    “Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.

    “Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #769
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer van notenhoutfineer.

    Baromètre en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.

    Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786
    Kohn, Wenen

    Een reeks van vijf stoelen van zwartgelakt hout met gecanneerde zit.

    Suite de cinq chaises en bois noirci aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #542

    “Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.

    “Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Bernard De Maere
    Period: 1887 - 1954

    “Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.

    “Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #46

    Een rotan staander met een houten vogelkooi.

    Un support en rotin et une cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. 186 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.

    Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een juwelendoos met fantasiejuwelen waaronder kettingen met hangers, oorbellen, broches, ringen, twee munten en horloges en een paar manchetknopen.

    Boîte à bijoux contenant des bijoux de fantaisie dont chaînes aux pendentifs, boucles d’oreilles, broches, bagues, deux pièces de monnaie, des montres et quelques boutons de manchette.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #639

    Een zittende heilige van gebeeldhouwd hout. Vermoedelijk Oost-Europa, XVIe eeuw. Sporen van polychromie

    Sculpture d’un saint assis en bois. Probablement Europe Orientale du XVIe siècle. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #527
    A.M.C.

    Een oorvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor.

    Vase à anses en faïence polychrome à décor chinois.
    No longer available
    Dim. h: 3,5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More