Other lots in this auction
-
#287
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60/100 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450/550 -
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#53
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300/400 -
#807Metrax
“De Oogst”. Moderne kopie van een wandtapijt naar een ontwerp van Barent van Orley. Made in Belgium.
“La moisson”. Copie moderne d’une tapisserie d’après un carton par Barent van Orley. Made in Belgium.No longer availableDim. 133 x 182 cm -
#101
Engelse zilveren strooiers (3 stuks) en een mosterdpot (zonder binnenwerk). Londen en Birmingham, tijdperk Victoria.
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/200 -
#135
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100/150 -
#54
“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.
“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Broderie de 1917.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800/2200 -
#776
Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#58Capodimonte
“Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Coupe en faïence italienne à monture en métal.No longer availableDim. 33 x 70 cmEstimate: € 80/100