Similar lots by type
-
#178Adolphe LavergnePeriod: 1852-1901“Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.
”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 280 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#51Een vrouwenbuste van wit composiet.
Un buste féminin en composite blanche.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Een gesculpteerd houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 65 / 85 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#207Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180 -
#253Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met telkens vijf lichtpunten.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Rococo, à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800
Other lots in this auction
-
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#434Jos Van den Abeele“Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#316Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#161Louis VuittonEen handtas van zwart epi-leder. Model “Nocturne”. Datacode binnenin, met originele draagtas.
Un sac à main en cuir épi noir. Modèle ‘Nocturne’. Code data à l’intérieur. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#39Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#157“Portret”. Olieverf op doek. Toeschrijving achteraan.
”Portrait”. Huile sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#307“Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Antwerpen. Negen gebundelde jaargangen. 1903 - 1913.
”Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Anvers. Neuf années en reliures. 1909-1913.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#354Panamarenko“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16Een cilindervormig kastje van licht mahoniehout met één deur en een marmeren blad. Tijdperk Charles X.
Une armoire de forme cylindrique en acajou à une porte et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 50 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 70 / 80 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100

