Other lots by Barbie
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#564Barbie
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#484Barbie
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#145
Een 18 K geelgouden halssnoer bezet met kleine robijntjes waarvan er zes ontbreken.
Collier en or jaune 18 K serti de petits rubis dont 6 manquent.No longer availableDim. 48,60 gEstimate: € 1500/1800 -
#54Josée Melsen
Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160/180 -
#55
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 280/350 -
#158
Een terra cotta voorouderbeeld van het Dakakari volk. Noord-Oost Nigeria.
Une statue d'ancêtre en terre cuite du peuple Dakakari. Nord-Est du Nigeria.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 160/200 -
#288
Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
Un lot de huit carreaux de faïence ancienne aux décors variés.No longer availableDim. 16 x 16 en 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 120/200 -
#286
Een grote kraagvaas van Chinees porselein met een decor van personages naar Cantonees voorbeeld.
Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100/150 -
#74A. Van de Putte
“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#371
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#109
“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120