Similar lots by type
-
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
-
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
Other lots in this auction
-
#470Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.
An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones. -
#202HusqvarnaEen gietijzeren wanddeco shield met krijgstafereel in het reliëf
A cast iron wall decoration shield with a military scene in relief. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#303Karl Ens, Volkstedt‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany. -
#184Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#412“Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.
"Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#107Twee polychrome bronzen varkentjes aan de feestdis.
Two polychrome bronze piglets at the feast. -
#41HörsterEen Duitse bayonet, K98 - E.U.F. Hörster uit 1939. Nummergelijk.
A German bayonet, K98 - E.U.F. Hörster from 1939. Matching numbers. -
#553Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960. -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.

