Other lots in this auction
-
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550 -
#197
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#571
Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
Composition abstraite au crayon vert sur papier. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#622Van Maldeghem
“Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.
“Paysage romantique”. Huile sur panneau. Signée en bas à droite. XIXème siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Une fable persane, Gouache sur soie.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 180 / 250 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#577
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#23Pe-De
Twee decoratieve oude koffiemolens van bakeliet.
Deux anciens moulins à café décoratifs en bakélite.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met een ruwe robijn van +- 8 ct. en vier diamantbaguettes en twee princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 1350 / 1450