Similar lots by type
-
#381Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
Lot de huit verseuses en cuivre rouge de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#191“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#2Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#287Een messingen haardstel in empirestijl.
Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#273Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650 / 800 -
#371Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#31Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#268Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#103Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217“Jonge clown”. Een beeld van meersoortig marmer.
“Jeune clown”. Sculpture en marbre de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 750 / 900 -
#297Royal Doulton“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171P. Richer“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240 / 320 -
#58Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650 / 700 -
#14Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#341Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 260 -
#361Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#113Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.
Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.No longer availableDim. h: 23 & 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000 / 1100
Other lots in this auction
-
#49Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#211“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#356Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met kleine briljanten en één smaragd met een klein letsel.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de petits brillants et une émeraude avec un petit dégât.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 100 / 150 -
#221“Godheid”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Divinité". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#3Een kleine kist van zwartgelakt hout.
Un petit coffre en bois laqué noir.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#95Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleine diamanten en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de deux petits diamants en un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120

