Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.

“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.

”Nu”. techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Dooiewaard.
Dim. 49 x 49 cm
SKU: 2310180589.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #589
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #563

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.

    Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #526
    Tai Ping

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.

    Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.
    No longer available
    Dim. 197 x 138 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #171

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.

    Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #87
    Chloé

    Een beige lederen handtas met stofhoes.

    Un sac à main en cuir beige avec sant anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #457
    Royal Crown Derby

    Een groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.

    Une grande et deux petites assiettes en porcelaine, décoration doré d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284

    “Danseres met tamboerijn”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Alfred Stevens.

    ”Danseuse et tambourin”. Huile sur toile. Attribution à Alfred Stevens à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 82 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    Een eikenhouten schouwspiegel.

    Un miroir de cheminée en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #534

    “De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.

    ”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.
    No longer available
    Dim. 17 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320

    Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 245 x 150 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 214 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #501

    Guanyin. Chinees ivoor.

    ”Guan Yin”. En ivoire de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More