Other lots in this auction
-
#375
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#64P. Grey
“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#714
Een lot van vier antropomorfe keukenpotten van deels meerkleurig aardewerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de quatre pots de cuisine en forme de figures partiellement en faïence polychrome. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55/60 -
#587
“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260/280 -
#393
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit enkele schotels, een terrine, een maatbeker en zeven verschillende klepkannen.
Un lot d’étain datant du XVIIIième et XIXième siècle, comprenant des plats, une terrine, une mesure et sept verseuses à couvercles différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898
“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#739
Een lot boeken met betrekking tot Antwerpse kunstenaars:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Antwerpen, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgeroutse kunstenaars. Vier delen.
Un lot de livres en relation avec l’art anversois et artistes anversois:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Anvers, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgerhoutse kunstenaars”. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#411
Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10/15 -
#694
Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40/45 -
#169Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200/240 -
#747
Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#183
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500