Other lots in this auction
-
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#732Jef Van Leemputten“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#705Corgi Toys“Elevating service ramp”. In originele doos. Bijgevoegd een Land Rover zonder doosje.
”Elevating service ramp”. Emballage d’origine. Nous ajoutons une miniature, Land Rover, sans emballage.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#172Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260

