Other lots by Carasso
Similar lots by type
-
#299
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle. -
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
-
#243Minton, England
“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
-
#248Val Saint Lambert
Een lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.
-
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
-
#218
Een Gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
-
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
-
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
-
#228Val Saint Lambert
Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
-
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
-
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
-
#257Karl Palda
Een lot van 8 Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons, waarvan 3 met spraydop en 5 met dop manco.
-
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
-
#302
Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
-
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
-
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
-
#487
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
-
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
-
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
-
#253
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
Other lots in this auction
-
#108
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of caselette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles. -
#127
Een 19e eeuwse vaas in geslepen kristal op een zilveren voet. Draagt Duitse zilverkeuren en gemerkt 800.
-
#661
Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings. -
#231Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
-
#324H. Wood
“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood. -
#484Jan Vercruysse
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
"John Cale". Spray paint on canvas. A modernist work by Antwerp artist Jan Vercruysse, Maur-Ice. The canvas has a small tear in the upper right corner. Not signed. -
#31
Een art-nouveau tafellamp mer verchroomd metalen voet. Dient herbedraad te worden.
An Art Nouveau table lamp with chromed metal base. Needs to be rewired. -
#388
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
A sculpted earthenware vase with frog ornaments as handles. -
#220
Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct. -
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
A lot of 2 Canadian headgear items, including 1 RCMP straw hat, marked "The Lawman, Genuine Milan" and 1 Doun hat. -
#402Pierre Deuse
“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back. -
#162
“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.