Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
Dim. h: 63 cm
SKU: 0603180187.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 460 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #681

    Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.

    Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #65
    Cary Diller (?)

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.

    Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400

Other lots in this auction

  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545
    Afghan

    Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.

    Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 348 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67

    Twee Madonna’s met kind onder glazen stolp.

    Deux Vierges à l’Enfant sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #809

    Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.

    Un cheval à bascule avec revêtement de pelage. Sur roulettes , un oeil est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #262
    Vlaamse School
    Period: °1944

    “Engelenconcert in het bos”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    ”Concert d’anges dans le bois”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #16

    Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.

    Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 73 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #221

    Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    H.E. Huguenin

    “Gletsjer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Glacier”. Huile sur toile. Signée et datée 1932.
    No longer available
    Dim. 65 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #8
    Meissen

    Een lotje meerkleurig porselein, bestaande uit een kandelaar, een vaasje en een inktpot.

    Un lot d’objets en porcelaine polychrome, comprenant un vase, un chandelier et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #653

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #39
    Floris Jespers

    “Knotwilgen”. Tekening. Gesigneerd.

    ”Saules têtards.” Un dessin signé.
    No longer available
    Dim. 12 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More