Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
Christaulin Aurelias Posivici

“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
Online only
Dim. 43 x 57 cm
SKU: 2006180291.
Categories: Aquarel, Gouache, Papier.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #261
    Lode Keustermans

    “Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #328
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #304
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Henk Peeters

    “Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.

    “Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #281
    V. Tsepov

    “Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #249
    Tia Peltz
    Period: 1923 - 1999

    “Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #303

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.

    “Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #369
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    “Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    “Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #334
    Hilde Hendrickx

    “Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #246
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292
    Lode Keustermans

    “Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #301
    J. De Busschere

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #241
    Jean Fossé

    “Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    “Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #382
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320
    René Morren
    Period: 1868 - 1941

    “Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Adrien De Braeckeleer
    Period: 1818 - 1904

    “Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.

    “La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #251
    Ch. Demets

    “Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    “Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153

    Een polychroom porseleinen vaas met romantisch decor. Purper in de omtrek. Gemerkt.

    Un vase en porcelaine polychrome avec décor romantique. Pourpre dans l’ensemble. Porte une marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Twee verschillende schotels van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.

    Deux plats en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. diameter 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #210

    Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.

    Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    “Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.

    “Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.

    Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 & 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #16

    Vijf borden van Limogesporselein.

    Cinq assiettes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #138

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten- en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #374

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #45

    Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.

    Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More