#595
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
#104Thomas De LeuPeriod: 1555 - 1612
“Neptunus, god van vruchtbaarheid en water, omgeven door putti”. Een vroeg XVIIe eeuwse gravure met mythologische voorstelling. Op de achtergrond een jonge Neptunus, getrokken door drie paarden.
“Neptune, dieux de l’eau et de la fertilité entouré de putti”. Une gravure du début du XVIIe siècle avec une scène mythologique. A l’arrière plan un jeune Neptune sur une coquille tirée par des chevaux.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 200/300 -
#687Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#325
Een oude rode radio van het merk Arel.
#82Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Marine met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/130 -
#551
Een groot Afrikaans houten beeld.
#493
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
#587
Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.
#537
#265Jules De Cort
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un vase avec couvercle peint à la main, bordeaux dans la masse, avec des détails dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 50/80