Similar lots by type
-
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500
Other lots in this auction
-
#439Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#84Henri Ramah“Vrouw”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd 47/50 buiten de plaat.
“Femme”. Aquatinte. Signée et numérotée 47/50 hors planche.No longer availableDim. 38 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#83LowestoftEen zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167SchierholzEen paar siercoupes van deels verguld porselein met een meerkleurig decor van bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire de coupes décoratives en porcelaine partiellement dorée à décor polychrome de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#44Een oude speculaasplank met een voorstelling van een dame met een hoed.
Moule à spéculoos ancien représentant une dame au chapeau.No longer availableDim. 47 x 16 cmEstimate: € 55 / 65 -
#688Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55 / 65 -
#476Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.
Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#676Een gebeeldhouwde eikenhouten kofferbank in gotische stijl.
Banc coffre en chêne sculpté de style gotique.No longer availableDim. 132 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Charles Landelle“Le Droit Moderne.” Litho.
“Le Droit Moderne”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#370Een paar zuilen van verguld koper in Empirestijl.
Paire de colonnes en cuivre doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#97Een driedelig klokstel van roze marmer met de pendule in de vorm van een Griekse tempel met koperen zuiltjes en fronton en twee cassolettes.
Garniture trois pièces en marbre rose comprenant une pendule en forme de temple grec aux colonnettes en cuivre et deux cassolettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50

