#333HummelTwee kinderen met paraplus. Onderaan gemerkt.
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct. Model Lady Di.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct. Modèle Lady Di.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 600 / 700 -
#36Een sterling zilveren mosterdpotje.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#130Een 18 karaats roze gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Un bracelet esclave en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#191Een zilveren basreliëf met de voorstelling van muziekkanten in een herberg.
#378Paar appliques van brons en messing. XIXe eeuw.
Une paire d’appliques en bronze et laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100 / 120