Other lots in this auction
-
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,19 g gEstimate: € 1450 / 1650 -
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209B. Nilys“Zeilschepen aan de monding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’estuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 400 / 600 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De naaister”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”La couturière”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 12,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Twee rollende bijzettafeltjes.
Deux petites tables roulantes.No longer availableDim. 74 x 63 x 38Estimate: € 50 / 80 -
#151Delvaux, BruxellesEen handtas in toile-de-cuir, model “Chardonnay”. Met originele draagtas.
Un sac à main en toile-de-cuir, modèle “Chardonnay”. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120

