Other lots in this auction
-
#7Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.
Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#236Een achthoekige cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Un cache-pot octogonal en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 550 / 600 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#426Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#250Audemars Piguet GenèveEen 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 106,90 gEstimate: € 3500 / 5000 -
#355Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#388Een lot van 5 Faunaflor fotoboeken, uitgegeven door Cote D’Or. Faunaflor I & II. Congo 1 & 2 en Aquatic.
Un lot de 5 albums Faunaflor, Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#67Een oud scheepsroer.
Un vieux gouvernail.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 40 / 50

