Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakte baadster”. Gemengde techniek.

“Naakte baadster”. Gemengde techniek.

”Nageuse nue”. Techniques mixtes.
Dim. 29 x 18,5 cm
SKU: 1911190137.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #406

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.

    Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 72 x 53 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #412

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.

    Meuble de chasse à deux corps en chêne sculpté, le dessus vitré.
    No longer available
    Dim. 250 x 140 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342
    Jo Delahaut
    Period: 1911-1992

    “Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    ”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.

    Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.
    No longer available
    Dim. 39 x 36 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #71

    Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.

    Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #74
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #133

    “Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.

    ”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #413

    Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.

    Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More