#11Limoges
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#93
#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#197Solingen SBS
Een inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany. -
#140
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.