Similar lots by type
-
#674Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#520Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#702
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#484Violeta Craciun
“Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#699Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#582Gheorghe I. AngelPeriod: °1938
“Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.
“Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.No longer availableDim. 69 x 99 cmEstimate: € 200/240 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#469Shirma Guaysamin
“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#692
Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#424
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#494Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#509Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#459
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#602Rainer FettingPeriod: °1949
“Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.
“Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 2500/3500 -
#309
“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#464
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#32V. Portielje
“Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.
“Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#213Adrien Gaudez
“De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut.
“L’aide cuisine violoniste”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 800/1000 -
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#545
Een kleine halfronde commode met twee laden. Gefineerd hout en bronzen monturen in Transitionstijl. Marmeren blad.
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100/150 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#524
“Dorpstafereel”. Oost-Indische inkt. Draagt een handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Encre de Chine. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#521
“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150/250 -
#293
“Paus”. Een buste van donkergepatineerd brons met afneembare hoed.
“Pape”. Buste en bronze à patine foncée. Avec chapeau amovible.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#669
Een sculptuur van metaal en hout, bovenaan versierd met een mannenhoofd.
Sculpture en métal et bois, le dessus orné d’une tête d’homme.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/120 -
#199
“Jonge dame met lam”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Franse school.
“Jeune femme et agneau”. Huile sur panneau. France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 360/400 -
#280
Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250/300 -
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600/700