Other lots by Foubert
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#95Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579HerizEen Iraans handgeknoopt Heriz tapijt.
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#315Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#623Gustave Van Vaerenbergh“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 20 cmEstimate: € 150 / 200