#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#319‘Thienen’, een 17e eeuwse gravure over de inname van Tienen door het staatse leger in 1588. Gravure van Bartolomeus Willemsz Dolendo.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#33Val Saint-LambertEen paar vaasjes “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en “M”.
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
A lot of brass desk accessories including a letter holder with ink pots, a letter holder, and a stamp tray.No longer availableDim. h 19 x b 30 x d 19.5 cmEstimate: € 50 / 80