Similar lots by type
-
#219Step“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#709Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55 / 65 -
#659Jozef Adriaan Callaerts“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#694“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Jules De Cort“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#562“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#564“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#249Stephan Gorus“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55 / 65 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#552“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#569“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#639Alfons Waterschoot“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222J. Decoster“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#632Jacques Delvaux“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#162Victor Quienen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#602“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850 / 900 -
#692“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#679I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#594Han Snel“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850 / 900
Other lots in this auction
-
#91Mazére“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
”Pagliacci et guitare”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200 / 260 -
#688Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 50 -
#323Een vijfdelige rokersset van vol messing, versierd met barokke motieven.
Un fumoir en cinq pièces en laiton massif, motifs Baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#778Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#57Capodimonte“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#310Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 200 / 300 -
#313Twee handgemaakte oude poppen.
Deux anciennes poupées faites main.No longer availableDim. l: 50 & 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#741Een kokervaas van Imariporselein. Barst bovenaan.
Un vase cylindrique en porcelaine Imari. Fissure au dessus.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19Jules Van Ael“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240

