#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#664Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
'Cattle Herders on the Heath', mixed media, 19th century.No longer availableDim. h 11 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60