#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#532Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Straattafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#295Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#32Pillecyn“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#268JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”