#597Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#598Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
#399Bogaert“Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500