#89Albert van Dyck
“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
#210
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400/1500 -
#372
#118Delvaux
Een vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#265
Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#646
Een eikenhouten commode met 3 laden.
#557
#636
Een rode lederen relax fauteuil.
#54Georgette Huet
“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#57
Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#96
Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200/225