#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#409Rowlandson‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.
'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.No longer availableDim. h 20 x b 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#565Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Creek in Winter - in Sombeke." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 220 / 250