Similar lots by type
-
#478
Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#477
Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#488
Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473
Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.
Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591
Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100 / 180 -
#768Royal Dux
Een paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120 / 140 -
#218
Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.
Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#521
Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140 / 180 -
#531
Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260 / 300 -
#583De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#63
Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700 / 800 -
#507
Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487
Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#601
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#493
Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#178
“Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.
“Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170 / 200 -
#481
Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90 / 110
Other lots in this auction
-
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#547
Een klokvaasje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à pendule en porcelaine de Chine avec glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#467
Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
Crâne en fonte laquée blanche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met roze kleursteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une pierre de couleur rose.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 100 / 150 -
#381
Een bureaugarnituur van messing en arduin, bestaande uit een inktpot, een pennenhouder, een brievenhouder, twee vloeiblokken en een kandelaar. We voegen er een metalen bootje aan toe.
Un ensemble de bureau en pierre de taille et laiton, comprenant un pot à encre, un porte-plume, un porte-lettres, deux buvards et un chandelier. Nous ajoutons un petit bateau en métal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#211
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee tabakspotten en een beeldje van een kantklosster. De eerste met één handvat manco.
Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#93
Een vrouwenbuste van wit composiet.
Un buste féminin en composite blanche.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373Märklin
Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#48The Walt Disney Company
Een telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.
Téléphone en plastique polychrome représentant Mickey Mouse.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624
Een lot kunstboeken. Waaronder Mondigliani, Permeke, Matisse en de school van Sint - Martens - Latem uitgegeven door het Mercatorfonds. Zes delen.
Lot de livres d’art. Dont Mondigliani, Permeke, Matisse et l’école de Laethem. Mercatorfonds. Six volumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100