#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#233Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
#182Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work.No longer availableOnline onlyDim. 69 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#80Een grote gehamerde schaal in aluminium.
#211Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
#64Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk.No longer availableOnline onlyDim. h 28.5 cmEstimate: € 20 / 30