#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#135
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht". A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#121
#61
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#4