Similar lots by type
-
#230
“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/35 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35/50 -
#225
lot 4 schilderijen met boten, olie op paneel.
lot 4 tableaux avec des bateaux, huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Estimate: € 40/50 -
#235L. Meyer
“Grootouders met baby”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Grands-parents avec bébé" tableau huile sur panneau, signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30/50 -
#220Prim Fullá
“Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.
"Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h54cm x b45cmEstimate: € 25/35 -
#239E. Kovak
“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#260Mayasi
“Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.
"Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.No longer availableOnline onlyDim. h64,5cm x h85,5cmEstimate: € 30/40 -
#205
Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#78
Een keramisch beeld naar het ‘terra cotta leger.’
Une statue en céramique d'après "l'armée de terre cuite".No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 48 cmEstimate: € 40/50 -
#236Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#204
Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 91 cmEstimate: € 75/100 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#212
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#33Daum, France
Negen messenleggers van gegraveerd kristal.
Neuf porte-couteaux en cristal gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#185Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#113Hergé - Moulinsart
lot 2 miniatuur auto’s in display, “Kuifje”, gemerkt onderaan “Hergé-Moulinsart”.
lot 2 voitures miniatures en vitrine, "Tintin", marquées en bas "Hergé-Moulinsart".No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 45/55 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100