Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Napoleontische trompetter.” Polychroom aardewerk.
“Napoleontische trompetter.” Polychroom aardewerk.
Capodimonte

“Napoleontische trompetter te paard.” Polychroom aardewerk.

" Cavalier napoléonien avec clairon ". Faïence polychrome.
Dim. 52 x 52 x 27 cm
SKU: 2806220251.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #251
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #211
    Capodimonte

    “Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.

    "Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.
    No longer available
    Dim. H:41&42cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #235
    Capodimonte

    “De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.

    « Le chasseur et les bûcherons ». Un groupe en porcelaine italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137
    Capodimonte

    “La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.

    "La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #261
    Capodimonte

    “Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.

    "Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47
    Capodimonte

    “De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.

    "Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #302

    “Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.

    "Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.

    Un pendentif en or jaune 14 carats en forme de balle de baseball avec une balle en jade.
    No longer available
    Dim. 5,10 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #695
    Valentin à Lodelinsart

    Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H:255cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Afghaans handgeknoopt tapijt.

    Tapis afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #503
    Goebel, Germany

    “Sturmläuten”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1990. No. 487.

    "Sturmläuten". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1990. 487.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #299

    Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.

    Un grand et un petit vase en cristal de Bohème doublés bleu et taillés.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 17,5 cm Ø 12 - 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #218

    Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.

    Un ensemble de toilette en cristal incolore taillé en trois pièces.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #639

    Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.

    Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 40x32cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443
    Goebel, Germany

    “Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.

    "Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.

    Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:3-23cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More