Similar lots by type
-
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#682H Schroeder
“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#762Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942
“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#749
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#754H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#59Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#164Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#459Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933
“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#764F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#724
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956
Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#769Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#759Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#438
Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#276
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#641
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/60 -
#799
Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#256
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240/360 -
#635
Een lot schelpen en koraal, bestaande uit drie grote schelpen, een strombusschelp en twee stukken koraal.
Lot de coquilles et de corail comprenant trois coquilles grandes, une coquille strombus et deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#660
Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#375
Een mahoniehouten tafel met kantelend en gefineerd blad. Engels werk, XIXe eeuw.
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/240 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1Jema
Een gestileerde haan van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Coq stylisé en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#469Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100