Similar lots by type
-
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754H. Opdebeeck“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#769Hilde Hendrickx“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682H Schroeder“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#724“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a / 80 -
#164Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762Hilde Hendrickx“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#59Godeau“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#759Jef Wauters“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#504“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70 / 80 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764F. V. D. Hofstade“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#789Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#836Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 292 cmEstimate: € 120 / 200 -
#274Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble aux motifs géométriques.No longer availableDim. 352 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#113Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#182Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#119A. Verkoye“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184François BackvisPeriod: 1857-1926“Stilleven met rozen, perziken en druiven, geflankeerd door een schaal met frambozen en glaswerk op een gedrapeerd tafelkleed”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
“Nature morte aux roses, pêches et raisins, flanqués d’une coupe aux framboises et des verres sur une nappe drapée”. Huile sur toile. Signée et datée 1887.No longer availableDim. 120 x 83 cmEstimate: € 240 / 400 -
#313Een lot van vijf verschillende bustes van galvanoplastie.
Lot de cinq bustes en galvanoplastie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#534Salvador Dali“Neptune”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Neptune”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220 / 250 -
#586Een tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, gedragen door zeven zuiltjes op poten in H-verbinding en met een marmeren blad.
Table en chêne sculpté de style renaissance portée par sept colonnettes à entretoise en H. Tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en telkens één saffier van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et chaque fois un saphir de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 700 / 800

