#380
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#614
#280
#306
Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.
A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.No longer availableDim. 57 x 55 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#354
#126
Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#167P.J. Mene
“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#590
#25Val Saint Lambert
Eénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#26
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#55
Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160/180