Other lots in this auction
-
#244
Drie verschillende zilveren sla bestekken in etui.
Trois couverts à salade en argent différents au cas où.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#125
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de tanzanite d'un poids combiné de + - 2 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#425
Een paar ronde schijven van jaspis in metalen houders.
Une paire de disques en jaspe ronds sur supports en métal.No longer availableDim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#612RFH Czechoslovakia
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#10
Een halssnoer, ketting, broche en armband bezet met parels van zilver. We voegen er een ceintuur met naam Maria in originele doos aan toe.
Un collier, une chaîne, une broche et un bracelet sertis de perles d'argent. Nous ajoutons une ceinture avec le nom Maria dans la boîte originale.No longer availableDim. 88,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#321Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Marqué.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#15
Een biljet van 1000 Duitse mark. Zeldzame uitgave uit 1977. “Rozenberg”. Met vouwsporen.
Un billet de 1000 Deutsche Mark. Edition rare de 1977. Rozenberg . Avec marques de pliage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#651
Een boog van hout 1,43 cm met verschillende pijlen sommige bezet kraaltjes we voegen er een een blaaspijp van hout en buffelhaar en een kokosdoosje aan toe.
Un arc en bois de 1,43 cm avec différentes flèches, quelques perles fixées, nous ajoutons une sarbacane en bois et poil de buffle et une boîte en noix de coco.No longer availableDim. blaaspijp l: 1,42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225
“Nefertete”. Een 14 K geelgouden hanger 6,22 g en een masker met 18 K geelgouden hanger.
Nefertete . Un pendentif en or jaune 14 carats 6,22 g et un masque avec un pendentif en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#305S.T. Dupont, Paris
Een 18 K vergulde balpen in origineel etui.
Un stylo à bille plaqué or 18 carats dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#426
Een antieke eikenhouten armstoel in renaissancestijl met getorste spijlen en bekleed met tapisserie.
Fauteuil ancien en chêne de style renaissance à barreaux torsadés et recouvert de tapisserie.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)
“Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 500